Reklama
Reklama

Komentarze

15
C
czubek13131 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dobrze wiedzieć, że to chłopak...

0

Zglos komentarz

K
Kloco 💩 JP 100%
15 lat temu

A to chłopak? ;o

0

Zglos komentarz

S
skalpelus 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ja też jestem za obowiązkowym wojskiem :D

0

Zglos komentarz

S
sedi 🌾 Wieśniak
15 lat temu

chyba rodzina lundka hehe

0

Zglos komentarz

Y
Yoko 🌾 Wieśniak
15 lat temu

po pierwsze lunTka a po drugie emo jest fajne:D

0

Zglos komentarz

A
Arek1996 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a już chciałem napisać co macie do tej dziewczyny ;)

0

Zglos komentarz

O
ooyeahponyxd 🌾 Wieśniak
15 lat temu

to nie jest emo -.- co chcecie od niego?

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Popieram maadzik27.

0

Zglos komentarz

H
hiszpanka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

mi fryzury emo u chłopaków strasznie się podobają.! :D co wy od niego chcecie????

0

Zglos komentarz

K
koleszka00 🌾 Wieśniak
15 lat temu

każdy ma swój styl to jak ona sie ubiera to jej sprawa. komu ona wadzi szczerze to lepiej wygląda od tych pustych beznadziejnych tapeciar

0

Zglos komentarz

M
maadzik27 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jahalubiciacha wojsko być powinno ! inaczej napadli by nasz kraj i byłaby wojna a taka wymalowana "pizdeczka" nie wiedzialaby jak trzymac karabin ...

0

Zglos komentarz

S
skalpelus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wnioskuje że on by się samym pociksiem zabił

0

Zglos komentarz

L
Lindenhof 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i jak tu być tolerancyjnym? no jak?

0

Zglos komentarz

C
czubek13131 🌾 Wieśniak
15 lat temu

koleszka00 - drobna poprawka to jest ON ;)

0

Zglos komentarz

A
Akiko-chan 💩 JP 100%
15 lat temu

Zakochałam się *_*

0

Zglos komentarz

H
hecok90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gościu nie ma życia:D

0

Zglos komentarz

Reklama