Reklama
Reklama

Komentarze

30
A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to fotoszop. nie wierze ze sa tacy idioci

0

Zglos komentarz

D
Domikx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za koleś :D

0

Zglos komentarz

V
vl_lucky 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Duecik!Kr***n i id****a!

0

Zglos komentarz

C
cipis15 🌾 Wieśniak
13 lat temu

TO POWINNO SIĘ CZYTAĆ OD DOŁU :D

0

Zglos komentarz

K
kamoO94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze, że nie napisała "do zobaczenia na wiocha.pl"

0

Zglos komentarz

H
hanys92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wziąć 3 kolegów i zgodzić się na tego drinka :D

0

Zglos komentarz

B
bournani 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Proszę Państwa to mi podchodzi pod groźby karalne.

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
13 lat temu

Ręce mi opadają tak uświadomię sobie, że to nie FAKE tylko prawdziwa rozmowa takiego chama. Tacy ludzie są tak sfrustrowani, że nie mam pytań. Oni całe życie zostali odrzucani i mszczą się na każdym i wyładowują się na każdym kto ich zostawia bo taki ktoś nic sobą nie reprezentuje, nie porozmawia, n...

Ręce mi opadają tak uświadomię sobie, że to nie FAKE tylko prawdziwa rozmowa takiego chama. Tacy ludzie są tak sfrustrowani, że nie mam pytań. Oni całe życie zostali odrzucani i mszczą się na każdym i wyładowują się na każdym kto ich zostawia bo taki ktoś nic sobą nie reprezentuje, nie porozmawia, nie przyjmie czegoś do wiadomości tylko wyzywa.

0

Zglos komentarz

K
komar101 💩 JP 100%
13 lat temu

Pewnie się dowiedział , że jej chłopak jest większy od niego..

0

Zglos komentarz

D
Dristor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami własnej oso­bowości." - w takich sytuacjach zawsze nasuwa mi się ten cytat Pratchetta. Coś w tym musi być.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

wszedzie pełno tego typu dekli .. nawet na wioszy tych mętów nie brakuje ..

0

Zglos komentarz

M
mamut360 🏹 Łowca
13 lat temu

Chyba Johnny Bravo porucha w życiu więcej niż on.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie ma to jak dyskusja na poziomie.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Szkoda go

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

"inteligencja" naszego społeczeństwa mnie przeraza

0

Zglos komentarz

W
wiochman75 🏹 Łowca
13 lat temu

Cóż za przemiły elokwentny gentleman...

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za de**l... Strzaskac osla moze nauczylby sie kultury wobec kobiet.

0

Zglos komentarz

K
KondzioMiszcz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chociaż pozniej chcial ruchanko na zgode.... :P

0

Zglos komentarz

Y
yosh 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I niech mi ktoś powie że romantyzm umarł k*rwa!

0

Zglos komentarz

P
pencammm 🏹 Łowca
13 lat temu

Na pewno na niego poleci. ZObaczcie jak kipi z niego testoteron. Prawdziwy twardziel

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
13 lat temu

wydaje mi sie ze to fotka pl a ten gentelmen to raczej standardowo sie zachowal takie czasy

0

Zglos komentarz

M
Martinez90 💩 JP 100%
13 lat temu

Przecież dziewczyny wolą takich frajerów. Wiem to ze swojego doświadczenia, bo zawsze dla frajerów pozerów szły ode mnie. Co z tego, że taki twardziel dostał potężny łomot przy niej za obrażanie mnie i mojej rodziny, jak i tak z płaczem do niego biegła. Miesiąc później do mnie dzwoniła pierdzielona,...

Przecież dziewczyny wolą takich frajerów. Wiem to ze swojego doświadczenia, bo zawsze dla frajerów pozerów szły ode mnie. Co z tego, że taki twardziel dostał potężny łomot przy niej za obrażanie mnie i mojej rodziny, jak i tak z płaczem do niego biegła. Miesiąc później do mnie dzwoniła pierdzielona, że tamten ją zdradził o było to błędem, że mnie zostawiła dla tamtego. Olałem ją i rozłączyłem się. To jest prawdziwa historia, ale nie otej dziewczynie z tego zdjęcia.

0

Zglos komentarz

R
radomwks 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale burak:D

0

Zglos komentarz

P
pawcio1008 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co to za strona z chatem ?

0

Zglos komentarz

H
hihihi2000 😏 Szyderca
13 lat temu

Fotka.

0

Zglos komentarz

V
Vivi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ci**a

0

Zglos komentarz

T
tomazi88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

typowy gimnazjalista ... tak to już jest z dziećmi polsatu ..

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

coś do polsatu, ale na ' trudne sprawy '

0

Zglos komentarz

W
wahoo1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Podryw na "chama":) lame

0

Zglos komentarz

M
Marek23033 😏 Szyderca
13 lat temu

teraz juz wiecie jak zagadywac do dziewczyn

0

Zglos komentarz

E
eMeLJey 😏 Szyderca
13 lat temu

Wyższa szkoła podrywu...

0

Zglos komentarz

D
dariuszfoint.pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

było, było, było...

0

Zglos komentarz

P
Psychodelik 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

takiemu to moge powiedziec jedno raz w zyciu miales szczescie ze udalo ci sie uciec z wiadra podczas aborcji to siedz na pizdz.e i nie podskakuj bo 2 raz moze sie nie udac a takiego pacjenta jak ten burak ewidentnie trzeba us**c

0

Zglos komentarz

Reklama