Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie pierdool tylko zapłać! I oglądaj dalej

0

Zglos komentarz

S
synek_28 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co to znaczy "dwa dni przed uregulowaniem" :p liczysz na ich telepatyczne zdolności, że przewidzą iż za 2 dni uregulujesz należność i zaprzestaną Ci przypominać o owym rachunku ?:P

0

Zglos komentarz

A
adrian45 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kup sobie cyfrowy i przed kilkoma dniami do zapłaty wyskoczy Ci komunikat taki..miłego oglądania;-))

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ja z tego powodu wypowiedziałem im umowę!!!!

0

Zglos komentarz

K
kuzyn_cosiek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciesz się że Ci o tym przypominają. W NC+ wiadomość na ekranie o wystawieniu nowej faktury zobaczyłbyś najwcześniej po około dwóch tygodniach od dnia w którym już ją opłaciłeś.

0

Zglos komentarz

Reklama