Reklama
Reklama

Komentarze

24
G
gerwazy192 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekawe ile krówek trzeba było oskalpować żeby się zmieścił w swoją kozacką kurteczkę

0

Zglos komentarz

K
Kociorz 💩 JP 100%
10 lat temu

Przyglądam się temu zdjęciu 2 min i zastanawiam się jakim cudem to krzesło pod nim nie pękło...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

JAKA D**A! koleś na przeciwko widać też zdziwiony.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wąchałbym miejsce, w którym siedział

0

Zglos komentarz

Y
yeti1992 🎖️ Snajper
13 lat temu

a co nas to obchodzi pajacu z próbówki ?

0

Zglos komentarz

B
babciaJaga 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak się nie chce obrac własnoręcznie kilku ziemniaków,nie chce się zrobic jakieś suróweczki czy ugotowac zupy (jakiejkolwiek byle w domu) a zajada się produktami z paczek i MCdonaldów to efekty są takie jakie są.

0

Zglos komentarz

F
FenrirLokeson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

'Merica!

0

Zglos komentarz

P
peacockde 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tacy ludzie powinni płacić większe podatki...

0

Zglos komentarz

V
vernalisadonis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Poproszę 10kg kartofli, 5 kurczaków, 3kg surówki i wiadro Coca-Coli dietetycznej.

0

Zglos komentarz

F
Flafita 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może jest chory, a może nie. Tak czy inaczej - to nieeleganckie i nieapetyczne pokazywać tyłek w miejscu publicznym a już na pewno nie takim, gdzie się je. Nie wierzę, że on nie czuje, że mu spodnie z pośladków uciekają.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Mój przyjaciel Spaślano997

0

Zglos komentarz

M
matis1513 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Smiejecie się z ludzi którzy są chorzy.... żałosne

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
13 lat temu

Tylko z grona tych otyłych 1% to otyli z powodu choroby, a 99% z obżarstwa. Zobacz statystyki ludzi otyłych w Korei Południowej...to też ludzie ;>

0

Zglos komentarz

D
deathmind 😏 Szyderca
13 lat temu

Czupur choćbyś był chory to nie utyjesz od powietrza. Jeżeli ktoś ma problemy z tarczycą, ma kiepską przemianę materii to żre częściej, ale w małych ilościach, a jeżeli i to nie pomaga to się po prostu zmniejsza ilość kcal i tyle. Ja już nie mówię o dietach pod konkretne cele, a po prostu o tym, że...

Czupur choćbyś był chory to nie utyjesz od powietrza. Jeżeli ktoś ma problemy z tarczycą, ma kiepską przemianę materii to żre częściej, ale w małych ilościach, a jeżeli i to nie pomaga to się po prostu zmniejsza ilość kcal i tyle. Ja już nie mówię o dietach pod konkretne cele, a po prostu o tym, że jak ktoś chce to nie musi być gruby jak św***a choćby jego ciało uniemożliwiało mu bycie chudym.

0

Zglos komentarz

G
gsosinski79 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Osrany a nie chory,je...bac go !!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Moja koleżanka do kawy leje odtłuszczone mleczko - bo jest na diecie. Tylko, że do tej kawy wcina zawsze kawał ciacha.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Juz wiem kto mi gwizdnął płachtę z auta ..

0

Zglos komentarz

Q
qwad14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie Starem pomykasz bo ta kurtka ma wymiary plandeki do Stara.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

a dokładniej Jelcz ;)

0

Zglos komentarz

L
landrynka188 🌾 Wieśniak
13 lat temu

paczam i nie wierze :D

0

Zglos komentarz

D
dave1978 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie ma co knajpa ma naprawdę mocne krzesła....

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
13 lat temu

koles pewnie powie ze jest gruby bo chory:)

0

Zglos komentarz

Q
qwerty777 🎖️ Snajper
13 lat temu

Kolejny zalosny obrazek. Jaka tu wiocha? Ktos jest grubszy i to wiocha ? Dokad ten portal zmierza....

0

Zglos komentarz

Q
qwad14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

On nie jest grubszy tylko megagrubas - tylko mi bzdur o chorobie nie wciskaj.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

dla mnie wiochą nie jest jego tusza, tylko pęknięte plecy.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

A skąd ta choroba?Oczywiście,że z przeżarcia,fast foody rządzą jego zyciem

0

Zglos komentarz

G
gerwazy192 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Otyłość to tez choroba ale żeby być tego świadomym i się jeszcze dopychać to owszem jest wiocha

0

Zglos komentarz

R
robek997 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gość z naprzeciwka wygląda jakby się bał, że gruby wchłonie również i go.

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
13 lat temu

ale tucznik

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

Golem oczekujacy na "tchnienie"...

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Ileż krów oddało życie za tą kurtkę?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

pal licho, że taki szeroki, ale skarbonę mógłby zakryć.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

To jest cały bank

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Krzesła wyglądają na solidne, może wpierniczać do woli.

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
13 lat temu

i tak za mała

0

Zglos komentarz

Reklama