Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bajtek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekawe jakiej partii kibicują rodzice tego dziecka...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

No jedynej słusznej :)

0

Zglos komentarz

M
mdk83kr 🎖️ Snajper
13 lat temu

dużo minusów. prawda w oczy kole

0

Zglos komentarz

I
idler73 😏 Szyderca
13 lat temu

Kogo kole i jaka prawda ? Dziecku piorą mózg, powinien zareagować Rzecznik Praw Dziecka !!!

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
13 lat temu

wystaw po paradzie pe****li i idących tam de**li

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
13 lat temu

nieudolne podrabianie dziecięcego pisma. Chłopie zgłoś się do psychiatry, bo po stylu pisma wnioskuję, że masz zaburzenia psychiczne.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Węszysz spisek ? Niestety to nie ja pisałem. To z Chamsko.pl :)

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
13 lat temu

Wielka mi nowość.A kto ma wiocha.pl ich nie ma?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To pewnie zeszyt do religii :))

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Ja w domniemanym wieku tego dziecka gołe baby rysowałem.

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
13 lat temu

Ja podglądałem koleżanki w ubikacji.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

A ja się obmacywałem w wannie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

a ja grałam w pokera na kasę :) głównie na przerwie. Miałam duże nieprzyjemności jak to wyszło na jaw :)) ale żyłkę hazardzisty mam do dzisiaj :))

0

Zglos komentarz

Reklama