Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
molotow85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie ruskie, tylko na Ukrainie!

0

Zglos komentarz

T
tboro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W Polsce traktuje się tak nawet zwykłych kibiców i uczestników różnych marszów, nie nowość

0

Zglos komentarz

A
Aniolek1989 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale kiboli i degeneratów, a nie zwykłego kibica, który nie robi rozrób. No ale takiemu kibicowi łatwiej wpier***** niż bandzie zakapiorów szukających zaczepki...

0

Zglos komentarz

P
PaniJan 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak powinno się traktować muzułmanów...

0

Zglos komentarz

Reklama