Reklama
Reklama

Komentarze

5
C
czarnyberet666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

opóźniła i skróciła występ zespołu na który wszyscy czekali, a ona ''gwiazda'' jednej piosenki robiła wymogi nie z tej ziemii i traktowała ludzi jej przychylnych jak zero , bo ona jest CELEBRYTKĄ. żal mi jej.

0

Zglos komentarz

Z
zoch2007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo gwiazdą to trzeba być, a nie robić z siebie gwiazdę

0

Zglos komentarz

C
czapek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pryszła śpiewać, czy s**ć ? ;d

0

Zglos komentarz

C
czapek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przyszła śpiewać, czy s**ć ? ;d

0

Zglos komentarz

Q
qolat 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo dziewczynki nie tylko po sraniu papieru uzywaja ;p a z drugiej strony jak dostałą papier scierny do tego to sie jej nie dziwie hehehe

0

Zglos komentarz

Reklama