Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

To jest PRZESTĘPSTWO....a nie wykroczenie....do paki za walkę z ciemiężca można pójść

0

Zglos komentarz

R
rozpruwacz78 🏹 Łowca
13 lat temu

A najgorsze jest to że odbudowa tych masztów poszła z naszych pieniążków. Ironia losu.

0

Zglos komentarz

S
syczak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Prawidłowo ! Są jeszcze tacy, którzy zrobią coś pożytecznego dla innych

0

Zglos komentarz

Reklama