Reklama
Niepełnosprawni

Niepełnosprawni

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Boże ! Co to za dziwoląg ??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wiem, że jestem wyjątkowa ale żeby mi tak od razu boziować :) Tensorek na wczasy jedzie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dzięki - widzę, że w końcu lepiej z tobą. Już nie palisz w piecu i nie nie wyzywasz od pe**łów. Życzę dalszych sukcesów.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Moze pe**łem nie byc ,ale jeb..nym dziwolągiem jak najbardziej !!

0

Zglos komentarz

Reklama