Reklama
W Polsce na drogach dziura na dziurze.

W Polsce na drogach dziura na dziurze.

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
35

Zglos post

Reklama

Komentarze

29
S
sliferek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale dziurę budżetową mamy jak trzeba :D

0

Zglos komentarz

M
mar.cio 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo w Polsce jak zwykle idą na ilość nie na jakość

0

Zglos komentarz

G
grruby80 😏 Szyderca
12 lat temu

Bo na zachodzie od dawna wiedza ze liczy się jakość a nie ilość.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
12 lat temu

Polska pociecha - innym gorzej

0

Zglos komentarz

F
figusia2007 🌾 Wieśniak
12 lat temu

takie dziury są też w pl tylko że już się nie chce tego pokazywać ale chociaż kawałek idealnej drogi pozostaje po fakcie:)

0

Zglos komentarz

Q
qwerty12345679 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za to dziura budżetowa jest zaje*ista :D

0

Zglos komentarz

W
WacekXL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

heh, Dolan's cadillac

0

Zglos komentarz

Z
ziomal19922 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jest dziura jest impreza

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
12 lat temu

tylko ze zadne zdjecie nie jest z polski

0

Zglos komentarz

M
mariox2x 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A czytać to Ty umiesz?

0

Zglos komentarz

A
anetka_1974 💩 JP 100%
12 lat temu

zal mi autora tego zdj. żadne zdj nie jest wykonanie w polsce ! wystarczy sie przyjżeć i przeglądac inne strony

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jak skończysz szkołę to możesz pracować w policji:D

0

Zglos komentarz

J
joker8787 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a gdzie jest napisane ze te zdjecia byly robione w polsce?? inteligencja to ty nie grzeszysz

0

Zglos komentarz

G
gandzik13 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a Ostrowiec ma:D

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

Jaki kraj - akie dziury. w Polsce nawet dziury są gorszej jakości niż za granicą

0

Zglos komentarz

B
buracus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mają rozmach sk****syny

0

Zglos komentarz

P
pstry16 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W Polsce mamy nie gorsze. Mała Nieszawka pod Toruniem http...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

CYTUJE "WOLE POLSKIE GÓ**O W POLU NIŻ FIOŁKI W NEAPOLU "

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To wina Tuska,że u nas dziury takie małe.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

on pieczolowicie popracowal nad ta najwieksza-MEGA DZIUR(W)A BUDZETOWA

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Gdyby rządził ktoś inny, już byśmy dogonili Grecję, jeśli chodzi o zadłużenie.

0

Zglos komentarz

L
lerney 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To nie Polska, ale co tam -,-

0

Zglos komentarz

P
polskabezslaska 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Uwielbiam taki "ćwierć yntelygentów" co opisu nie przeczytają do końca (albo nie rozumieją), ale do komentowania pierwsi -,-

0

Zglos komentarz

S
SassuWunnu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak inne kraje coś robią, to porządnie

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
12 lat temu

od zawsze wiadomo ze liczy sie jakos a nie ilosc

0

Zglos komentarz

P
pijey90 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ostatnia fotka jest najlepsza hahaha niby kałuża a tu zonk xD

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

w Polsce rozmieniamy sie na drobne....

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

nawet dziury mamy do niczego

0

Zglos komentarz

P
pentiumpl 🌾 Wieśniak
12 lat temu

moj kumpel pare lat temu znalazl podobna dziure u nas w polsce ;) cudze chwalicie swego nie znacie... http...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A so kakałowe dziury? takie jak ferdzia albo ramireza

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
12 lat temu

a wszystkie te samochody zostaly kierowane przez kobiety

0

Zglos komentarz

K
kropelkasiku 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiekszosc tych innych panst to rosja

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

W kwestii dziur to dopiero raczkujemy,dużo ale mizernych,oni mają już kumulacje,potem im się będą górki wypiętrzać

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

wxxxxxxxxxx jesteś tępą kr***nką, która pokazuje dziury znalezione w necie z innych krajów jako nasze. Wsiądź w samochód (o ile go masz)i przejedź się po Polsce, czy tak wygląda nasz kraj. Na zdjęciach przedstawione są dziury w Rosji, Niemczech i gdzieś tam po poważnych awariach, a ty przyklejasz je...

wxxxxxxxxxx jesteś tępą kr***nką, która pokazuje dziury znalezione w necie z innych krajów jako nasze. Wsiądź w samochód (o ile go masz)i przejedź się po Polsce, czy tak wygląda nasz kraj. Na zdjęciach przedstawione są dziury w Rosji, Niemczech i gdzieś tam po poważnych awariach, a ty przyklejasz je do nas? Jak ci tak źle to wypierdalaj do amerykańskiego raju, a tu nie smródź śm***iu.

0

Zglos komentarz

A
Artik1993 💩 JP 100%
13 lat temu

widzę że Photoshop poziom HARD -.- -. -. -- ..- .-

0

Zglos komentarz

Reklama