Reklama
Reklama

Komentarze

42
M
Marek23033 😏 Szyderca
13 lat temu

mi sie podoba pewnie inny jestem ...

0

Zglos komentarz

J
JCFvti 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba 70% tego portalu to pe**ły....nie wiem ktorego Pana taki widok brzydzi ,jak dla mnie jest na co popatrzeć :) PS.Śmierć PE**ŁOM

0

Zglos komentarz

T
tatali 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oj tam..od razu nie znalazła...znalazła, znalazla, tylko nie ubrała;)

0

Zglos komentarz

A
Ash1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No właśnie, XXI wiek i wszędzie k..wy naokoło. Skoro jesteście tacy "nowocześni" to chyba nic nie będziecie mieli przeciw gdy wasze siostry będą się pruć za dychę.

0

Zglos komentarz

R
reklamawww7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

fuuuj, chyba koniecznie chciała się pochwalić tymi syfami na dupsku...

0

Zglos komentarz

D
Diavolo66670 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jakie rodzyny na dupsku ;P

0

Zglos komentarz

A
Antykleryk 💩 JP 100%
13 lat temu

Ale bezdu**e...zero.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Fajna dziewczyna ma długie nogi ,krótka spódniczke .. przynajmniej wspaniałe widoczki dla facetów .. zadna wiocha ..

0

Zglos komentarz

K
Kapiszon830 😏 Szyderca
13 lat temu

Ale sr**a

0

Zglos komentarz

K
kodi313 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha jakie syfy od brudnego kibla!!

0

Zglos komentarz

H
haniaa 💩 JP 100%
13 lat temu

Który facet tam wsadzi rękę , długo leczył się będzie:)

0

Zglos komentarz

S
stan1998 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie rozumiem jak facetowi może przeszkadzać krótka spódniczka

0

Zglos komentarz

S
stan1998 🌾 Wieśniak
13 lat temu

u kobiety oczywiście :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jakieś syfy tam na tej du**e ma chyba.

0

Zglos komentarz

Z
zmyslowy.edek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

spódniczka to ch...j, ta z lewej zaczęła rodzić, już rączka wyszła...

0

Zglos komentarz

B
brudny18 😏 Szyderca
13 lat temu

to chyba nawet nie spodniczka a koszulka

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

qwerty777 masz moja aprobate! Milo czasem spotkac kogos madrego :)

0

Zglos komentarz

K
krakowska11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to nie spodniczka tylko bluzka tak naciagnieta hehehe

0

Zglos komentarz

K
kakado2020 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to zależy po co przyszła ;) ... durex i jechane

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ja myślałem ze monitor mam brudny ale przewinąłem w dół... jestem optymistą, więc uważam że to obiektyw jest brudny...

0

Zglos komentarz

B
Blue.shark 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może i zgrabna,ale ta zapryszczczała d**a :(

0

Zglos komentarz

M
martinoz6 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no i dobrze, że nie znalazła, dzięki temu można oglądać to zdjęcie

0

Zglos komentarz

K
kulik318 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki syf na du**e ma wesola dziewczyna,rusalka tej ja rusal i tamten ja rusal

0

Zglos komentarz

Z
zboj75 💩 JP 100%
13 lat temu

Co za "KROCHY" na dupsku

0

Zglos komentarz

I
italiana81 🎖️ Snajper
13 lat temu

a ja myslalam ze mam brudny monitor;)

0

Zglos komentarz

D
dlajajeec 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bleee... za chuda i ta pupa :| Jeśli wie że ma obcisła i krotka spódniczkę to powinna sie pilnowac i caly czas ja obciagac , sprawdzac badz nie tanczyc albo zalozyc cos innego .

0

Zglos komentarz

P
pluto22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

obciagala to ona cos innego ;]

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ale krościasta, pewnie ma spory przebieg i nie robiła przeglądów technicznych...

0

Zglos komentarz

M
MRONE ⚔️ Jedi
13 lat temu

łe syfiasta

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

..to nie spódnica, to bluzka.

0

Zglos komentarz

P
poker0007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Hodowla bizonów na d u p i e ... -_-

0

Zglos komentarz

K
Katherine_pierce 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda dziewczyny szczerze mówiąc. Podrywa na gołą d**ę bo myśli , ze inaczej się nie da... przykre. Tylko najgorzej , że później siedząc w pieluchach bez wykształcenia na łasce jakiegoś disco amanta będzie narzekała jakimi to faceci są św***ami...

0

Zglos komentarz

K
kaiman1910 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zwykla kurfa tak sie ubiera

0

Zglos komentarz

Q
qwerty777 🎖️ Snajper
13 lat temu

XXI wiek - poprawnosc polityczna: Normalni zdrowi faceci zaczynaja wytykac palcami kobiety, ktore maja krotsza spodniczke - na temat oblesnych gejow robiacych parady nikt sie juz nie chce wypowiadac zeby nie byc niepoprawnym...

0

Zglos komentarz

S
Samwise_Gamgee 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem kobietą i hetero ale takie szmaty to kazy powinien wytykać, ciekawe czy twoja córka będzie mogła altać z d**a nawierzhcu żeby takie ćwoki jak ty mogły sie ślinic albo wyruchać jaw kiblu, nie utożsamiaj tych szmat z norm,alnymi kobietami! a teraz bla bla bla ulżyj sobie jakim t ojestem tłustym...

jestem kobietą i hetero ale takie szmaty to kazy powinien wytykać, ciekawe czy twoja córka będzie mogła altać z d**a nawierzhcu żeby takie ćwoki jak ty mogły sie ślinic albo wyruchać jaw kiblu, nie utożsamiaj tych szmat z norm,alnymi kobietami! a teraz bla bla bla ulżyj sobie jakim t ojestem tłustym xzawistnym pasztetem pff

0

Zglos komentarz

S
Samwise_Gamgee 🌾 Wieśniak
13 lat temu

uff a teraz po polsku, jestem kobietą i hetero ale takie szmaty to każdy powinien wytykać, ciekawe czy twoja córka będzie mogła latać z d**ą na wierzchu żeby takie ćwoki jak ty mogły sie ślinić, albo wyruchać ją w kiblu, nie utożsamiaj tych szmat z normalnymi kobietami! a teraz bla bla bla ulżyj sob...

uff a teraz po polsku, jestem kobietą i hetero ale takie szmaty to każdy powinien wytykać, ciekawe czy twoja córka będzie mogła latać z d**ą na wierzchu żeby takie ćwoki jak ty mogły sie ślinić, albo wyruchać ją w kiblu, nie utożsamiaj tych szmat z normalnymi kobietami! a teraz bla bla bla ulżyj sobie jakim to jestem tłustym, zawistnym pasztetem pff, qźwa z tych nerw to nie idzie nic napisać do porządku, btw tak bardzo ci sie podobają te syfiska na jej dupsku? doprawdy jest sie czym chwalić :/

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Samwise_Gamgee Ty umiesz czytać? Gdzie napisał porównanie do "normalnych kobiet"? Napisał, że krótsza mini i od razu szmata, a geje którzy są dużo bardziej obrzydliwi (np. parada równości) już nie są. "z tych nerw to nie idzie nic napisać" - "nerw" :D

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już nie są wytykani* - kur.. czemu tu nie można edytować, jak się źle napisze? -.- Od razu też wyjaśnię - "nerwów" jak już. "Dużo samochód jeździ po naszych drogach" ;)

0

Zglos komentarz

W
wojtachupakosc 🎖️ Snajper
13 lat temu

Jakas malo apetyczna ta du***a

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Raczej nie szukała.

0

Zglos komentarz

S
schirin123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wygląda jakby d**y nie wytarła

0

Zglos komentarz

P
pipek2011 🌾 Wieśniak
13 lat temu

szalik

0

Zglos komentarz

M
mijosek1992 🏹 Łowca
13 lat temu

Im bliżej źródła tym więcej syfów !

0

Zglos komentarz

B
Big_John 😏 Szyderca
13 lat temu

Bździochy nawet nie umyła albo tak zasyfiona.

0

Zglos komentarz

P
piotrekkk44 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a mi sie bardzo podobają takie spódniczki:)

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

W dzisiejszych czasach spokojnie na imprezę wyjść nie można bo z parteru ktoś fotę strzeli a potem siup na Wiochę i cyk komentów pińćset bo pryszczata bo nogi jak kaczka itd.impreza to impreza kto na to zwraca uwagę?bawi się niech się bawi a co? od tego jest życie,drugiego nie ma...i tyle.

W dzisiejszych czasach spokojnie na imprezę wyjść nie można bo z parteru ktoś fotę strzeli a potem siup na Wiochę i cyk komentów pińćset bo pryszczata bo nogi jak kaczka itd.impreza to impreza kto na to zwraca uwagę?bawi się niech się bawi a co? od tego jest życie,drugiego nie ma...i tyle.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Maj lov :)

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

ach te moje kajdanki;)uwielbiam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wytrzymaj jeszcze trochę kochanie :*

0

Zglos komentarz

C
Carone 🎖️ Snajper
13 lat temu

Faktycznie, zawszę gdzieś focie strzelą, ale bez przesady, na imprezę nie chodzi się aż w takim "ubraniu".

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

To nie jest takie proste skarbie,mam bardzo słabą silną wolę;)

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

Masz rację carone,troszkę przegieła za moich czasów były czarne spodniczki i białe bluzeczki;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dasz radę :) wierze w Ciebie :)

0

Zglos komentarz

C
Carone 🎖️ Snajper
13 lat temu

Otóż to.

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

nie mogę się skupić wciąż te kajdanki i rajstopy.;)ktoś się znęca psychicznie i fizycznie:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

;*

0

Zglos komentarz

C
cotca 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Syf, kiła i mogiła. Dobrze, że ma krótką kieckę - ostrzega przed zarażeniem.

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

gej-alert!!!

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

kurcze chyba stary się robię bo tyłki bez majtek na topie,ale ja bez majtek? jakoś tego nie widzę,chociaż warto by się zastanowić czy nie pójść z duchem czasu;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

tylko się nie rozpędzaj proszę :)

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

bez twej zgody absolutnie:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

wiem :)

0

Zglos komentarz

R
rafalb103 🎖️ Snajper
13 lat temu

i jak tu cie nie kochać...

0

Zglos komentarz

Reklama