Reklama
Reklama

Komentarze

1
N
Nasi 😏 Szyderca
13 lat temu

no bo widzisz 3 milionami to można opłacić różnych ludzi, a stówa nie wystarczy nawet dla adwokata, jak kraść to miliony:D Na serio to potępiam kradzież, ale prawo powinno być równe dla wszystkich, a dobrze wiemy, że nie jest:/

0

Zglos komentarz

O
oldfish 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a kogo byś opłacił 3 milionami - babcie klozetowa za loda - TAM JEST MOWA O MILIARDACH !!!

0

Zglos komentarz

Reklama