Reklama
Reklama

Komentarze

34
D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

Ta litera "c" jakoś dziwnie nie pasuje do fotki. Kolejny frajer chce sobie kimś wytrzeć gębę ... czy to zwykły POwski im****lizm?

0

Zglos komentarz

K
kesia69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

E
13 lat temu

Przecież widać, że to C jest dopisane w Photoshopie...

0

Zglos komentarz

G
Grafit00 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A po co ANAL z dużej ?? kręci cie to słówko ?

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba maja cos do ukrycia z kolega analny_lowca :)

0

Zglos komentarz

P
Paindemonium 😏 Szyderca
13 lat temu

Nie do końca sądzę ze to photoshop. Spójrzcie na mniej dokładne zdjecie tam odstęp od W i CH jest taki sam i nie widać ingerencji w zdjęcie. No i jakby dodał C to W i H by miało spory odstęp od siebie gdy pozostałe słowa mają identyczne SPACJE między sobą. Obawiam sie ze to moze byc prawda... pograt...

Nie do końca sądzę ze to photoshop. Spójrzcie na mniej dokładne zdjecie tam odstęp od W i CH jest taki sam i nie widać ingerencji w zdjęcie. No i jakby dodał C to W i H by miało spory odstęp od siebie gdy pozostałe słowa mają identyczne SPACJE między sobą. Obawiam sie ze to moze byc prawda... pogratulować de**lowi, który to wykonał...

0

Zglos komentarz

X
xxxdraco 😏 Szyderca
13 lat temu

To od prezydenta naszego

0

Zglos komentarz

A
Andorian 💩 JP 100%
13 lat temu

Testoviron was trolluje a wy się denerwujecie. Prawie mnie wk**wiłeś testo ale znowu się nie udało :-3

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Bez chisterii...jakie uwielbienie, takie pomniki :D

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

Pomnik postawił "Komorofski"

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przyznaj sie jurek ze dopisales tam C :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Nie to niestety autentyk.

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Wiocha niewątpliwa

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a skad wiadomo ze pomnik nie zostal zrobiony przez ateiste? ;)

0

Zglos komentarz

B
bunio38 🏹 Łowca
13 lat temu

Dziwne ale na orginalnym zdjęciu nie ma "C" eh te gazety wszystko retuszują.

0

Zglos komentarz

A
aaaaniol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki kurde fake...

0

Zglos komentarz

K
koxx81 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Patrioci" a języka ojczystego nie znają - brak słów.

0

Zglos komentarz

T
Tybalcik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Literka 'C' została skopiowana ze słowa: 'wieczną', z tym że ktoś delikatnie zmienił kąt nachylenia i wielkość litery, stad jest troszkę mniejsza od całej reszty. Nie wziął bowiem pod uwagę ten osobnik, iż wyrazy na kamieniu robi liternik, i są one robione komputerowo, tak więc wszystko ma: taki sam...

Literka 'C' została skopiowana ze słowa: 'wieczną', z tym że ktoś delikatnie zmienił kąt nachylenia i wielkość litery, stad jest troszkę mniejsza od całej reszty. Nie wziął bowiem pod uwagę ten osobnik, iż wyrazy na kamieniu robi liternik, i są one robione komputerowo, tak więc wszystko ma: taki sam rozmiar, taki sam kąt nachylenia i taką samą czcionkę.

0

Zglos komentarz

S
SiekieraFull 🌾 Wieśniak
12 lat temu

U nas było tak samo :D

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

JAN PE**Ł SIUDMY TARGAŁ DZIECI ZA ŁONOWE KUDŁY

0

Zglos komentarz

G
Grafit00 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak ja nie cierpię tych durnych żydków ;p

0

Zglos komentarz

P
Psychodelik 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To jaka masz orientacje to wszyscy wiedza wiec oszczedz nam swoich marnych wypocin pe**le

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

Był raz sobie grafit00, i był psychodelik, ponieważ to geje - mieli burdelik. Analnie się bawili, wszystkie swoje otwory spermą wypełnili, zgwałcili kupkę małych dzieci. Gdy nagle jeden z nich powiedział ''nie wierzę!''...''Zostałem papieżem''. Koniec przecinek,

0

Zglos komentarz

K
ko777ra 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i papież ciut mało podobny

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Adamczyk pozował na kacu :)

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
13 lat temu

A CZY WSROD OSZOLOMOW WIARY SA INNI NIZ W OPISIE - PRZECIEZ TO TALIBY MUZULMANSKIE Z XIV WIEKU!!??

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ważne że Chołdują :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Przecież nie od dziś wiadomo, że religia i nauka nie idą w parze :) nie ma się zatem co dziwić ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ale tu płaczą o dowody ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Na fotce powyżej mają najlepszy dowód :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ale pewnie zmanipulowany przez TVN i GW.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

przyznaj się, że w fotoshopie to zrobiłeś :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Lewacy są za tępi na fotoshopa :)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

a hooj z tym ważne że pienkny pomnik postawili....nr 21354 w Polsce

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

nie to nr 21357. Przegapiłeś kilka.

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
13 lat temu

O muj Borze!Co za kr***n takie literufki mugł zrobici.Normalnie analnibeci.Nie rozómiem tego.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tesz nje rosumję jak tag morzna.

0

Zglos komentarz

B
bacabaca 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w Trzebownisku hołd piszę się przez CH, co się czepiacie?!?...

0

Zglos komentarz

J
Jar0sz 😏 Szyderca
13 lat temu

Podobno Bronek zanim został prezydentem przy produkcji takich tablic robił, teraz by się wszystko zgadzało

0

Zglos komentarz

D
dawsuch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

fotomontaż...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jurek czepiasz się literówki? noł łej :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Bo ja ateistyczna menda jestem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A ja? kim jestem? :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Zależy w co się chcesz bawić :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

W to co zawsze :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Czyli ty wskakujesz a ja udaje że boruje zęba ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Rexik,Fibak pytal o ciebie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

David a kto to? :)

0

Zglos komentarz

A
Antykleryk 💩 JP 100%
13 lat temu

KATOcholicy....

0

Zglos komentarz

K
Kafeteria 💩 JP 100%
13 lat temu

Stawianie pomników temu sku*wielowi to dopiero wiocha.

0

Zglos komentarz

P
Psychodelik 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

sku*wiel to cie zrobił i tylko dziwnym zbiegiem okoliczności udało ci sie uciec z wiaderka podczas aborcji i dlatego musze tracic swoj czas zeby ci uświadomić ze jestes najzwyklejszym sku*wielem na świecie

0

Zglos komentarz

C
Cytrusowa 🎖️ Snajper
13 lat temu

Nie widzem wiohy

0

Zglos komentarz

O
13 lat temu

Jaki "ojciec święty" taki "chołd". :)

0

Zglos komentarz

C
Cytrusowa 🎖️ Snajper
13 lat temu

A ja go lubilam

0

Zglos komentarz

I
INRI 😏 Szyderca
13 lat temu

Ja jednak wolę Franciszka.

0

Zglos komentarz

L
luka29.82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Papież za życia powiedział żeby mu pomników nie stawiać

0

Zglos komentarz

L
lotr123456 💩 JP 100%
13 lat temu

DEMON PE****L SŁUGA SZATANA ! Pozdrawiam Żyd

0

Zglos komentarz

G
Grafit00 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Spadaj stąd ży**u ;p

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Czepiasz się katolików a wolałbyś ciapatych którzy będą gwałcić ciebie z rodziną i zwierzętami ?

0

Zglos komentarz

Reklama