Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bobbbbb 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tylko czekac jak tam jakas rewolucja bedzie i nowy hitler sie narodzi!

0

Zglos komentarz

F
flathamster 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, że nasz rząd tak nie walczy z kryzysem ale przecież nie zamkną sobie tuby propagandowej...

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w Grecji jest wiele stacji telewizyjnych, zamknięto telewizję publiczną, szkoda, że nie zrobiono tego u Nas!

0

Zglos komentarz

I
immortalkaos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bardzo dobry pomysł. Nie miałbym nic przeciwko gdyby podobnie zrobili i u nas. Najciekawsza w ofercie naszej TV publicznej jest ich siedziba ;)

0

Zglos komentarz

Reklama