Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
maximax 🎖️ Snajper
13 lat temu

Hokej, to odmiana boksu, na lodzie..

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

Niby 30 dychy na karku, a głąb nie rozumie, że WIOCHA powstała aby wytykać głupotę Polaków, a nie kr***nów z innych krajów. Ale teraz może się pochwalić przed znajomymi ze zaistniał w sieci. Inaczej mówiąc D**EK.

0

Zglos komentarz

O
oldfish 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zdarta płyta starego PIERDOŁY

0

Zglos komentarz

Reklama