Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

3310 mam do dzisiaj ,dostalam od narzeczonego Zdzisia ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ładny był ten Zdzisiek ? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Bogaty

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Mam tego siemensa do tej pory jako awaryjny zabytek. Nawet bateria dobrze jeszcze trzyma a skubany nawet jednej ryski niema.

0

Zglos komentarz

M
13 lat temu

czasy wedkowania juz nie wroca, piekne dziecinstwo

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Caly czas jestes dzieciakiem.

0

Zglos komentarz

P
pukacz_dziur 🌾 Wieśniak
13 lat temu

miałem kiedys 3210 ale antena sie zepsula a potem mialem c35... To byly czasy za malolata

0

Zglos komentarz

K
KrytykWiochy 🎖️ Snajper
13 lat temu

8210 jak też pod uwagę weźmiesz, to mam do dziś i działa bez zarzutu, a przeżyła nie jeden kataklizm, kolizję z podłogą. Z tymi nowoczesnymi, to jak z jajkiem, no bo kaplica nie jedna by już stała...

0

Zglos komentarz

K
kloe2500 🎖️ Snajper
13 lat temu

Tak mam 2o lat i nadal mam nokie 3310 mam polifoniczne dzwonki nawet Eminema kupowało się je z gazety. Jestem inna i wieśniarą że mam taki telefon

0

Zglos komentarz

M
MaxMaksimow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A te ceny 5 dych za 3310 szalenstwo teraz za ta kase nie kupisz nawet sluchawek do telefonu, a inadal mam 3310 i uzywam

0

Zglos komentarz

R
rupartiada 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to kup taki stary, nikt ci z dotykowym latać nie każe

0

Zglos komentarz

Reklama