Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
beeveer 🎖️ Snajper
13 lat temu

Co prawda z osobistego doświadczenia wiem, że nasze drogi są wiele lat za murzynami, ale dla porównania spójrz sobie na przejście zwardoń. tam to wygląda jakbyś z niemiec prosto na księżyc wjechał (i to polska gra tu niemcy)

0

Zglos komentarz

S
szogun3k 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to przejscie jest blisko zwardonia bo w jablonowie poznaje je :D

0

Zglos komentarz

S
szogun3k 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to przejscie jest blisko zwardonia bo to jaworzynka-jalbokonov po granicy cale 4km po drodze jakies 20km

0

Zglos komentarz

P
punkiskin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Te znaki to na Czechy, a te dziury to sama granica i to do Polski. Poprawka, Jasnowice- Bukoviec

0

Zglos komentarz

M
megator 🌾 Wieśniak
13 lat temu

z tego co ja widze jest to od strony czeskiej ... popatrz na znak tonazowy ...

0

Zglos komentarz

Reklama