Reklama
Reklama

Komentarze

2
I
intelinside 🌾 Wieśniak
13 lat temu

stary zyje we wloszech.. ineczej nie zaparkujesz :P

0

Zglos komentarz

A
Aniolek1989 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kurde ludzie nie kupujcie samochodów marki Audi albo BMW. One się strasznie psują. Bardzo często widzę samochody tych marek jak stoją na awaryjnych na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, zakrętach. To są chyba auta stworzone tylko dla mechaników z pasją....

0

Zglos komentarz

Reklama