Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
ban0 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przecież to lampa Alladyna

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
13 lat temu

to wszystko jasne.. trzeba pocierac nie olewac;-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

W jaki sposób włącza się taką lampkę w mercedesie? Bo ja też chcę Alladyna.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tępy ten mężulo, ja swojej lubej od razu wyjaśniłem, że jak coś na czerwono zacznie się jej świecić to od razu po A*sistance ma dzwonić i nie kombinować.

0

Zglos komentarz

B
bajtek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekawe, czy dojechała do celu...

0

Zglos komentarz

Reklama