Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
12 lat temu

Pewnie się zaraz zwolennicy tej marki odezwą... ale jak by na to nie patrzeć gro nie wszyscy żeby nie było niedomówień właścicieli BMW przynosi tej marce wstyd wyglądem, sposobem bycia, gadką...

0

Zglos komentarz

W
wiedzma00 🌾 Wieśniak
12 lat temu

z wózkiem się zmieścisz więc nie sraj ogniem

0

Zglos komentarz

Reklama