Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Aniolek1989 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fajeczka trzymana przez patyk, żeby mama nie wyczuła ....

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Dziwna ta technika palenia, rekawiczki sa praktyczniejsze, ale ogolne wrazenie bardzo pozytywne, brakuje tylko kolezanki w majteczkach ;)

0

Zglos komentarz

Reklama