Reklama
Nowa Syrena.

Nowa Syrena.

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
46

Zglos post

Reklama

Komentarze

33
S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ferdal ta uśmiechnięta św***a hanka...

0

Zglos komentarz

N
Niverna 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie można sobie pożartować, bo się od razu można stać pośmiewiskiem internetu ? Nie masz co robić, tylko ze starszych się śmiejesz ? Ona z entuajazmem podchodzi do życia. Jej to już nie wolno sobie zrobić fotki ? Nie, nie.. Sory. Ma siedzieć przed "MINKRAFTEM" w domu.

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

a tobie co się stało ? nawdychałeś się butaprenu ?

0

Zglos komentarz

K
kastus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

syhena chyba :D

0

Zglos komentarz

K
kiliy 🏹 Łowca
12 lat temu

Zmałpowałeś mój komentarz

0

Zglos komentarz

P
PaniKitsune 😏 Szyderca
12 lat temu

5 zł rozbraja.

0

Zglos komentarz

G
gregory98 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ona swoje jus zhobila

0

Zglos komentarz

F
franekkimono76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak dla mnie to za mały zwis cyca zrobiony :P

0

Zglos komentarz

W
Wera27 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jakie miasto taka pani pre... albo dobra nie piszę bo słoiki zminusują ;P hehe

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
12 lat temu

ale wredna mo**a... KUHWA !!!

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ta wredna ŚW***A

0

Zglos komentarz

A
Arcy_biskup 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Już ta syrenka to niech lepiej spier*ala do Wenecji.

0

Zglos komentarz

K
Kapiszon830 😏 Szyderca
12 lat temu

lepiej na zieloną wyspę

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

SYRENKA JET WARSZAWSKA I NIE POWINNA BYC PEJSATA,STARA,GRUBA I OBWISLA !!.

0

Zglos komentarz

N
Niverna 🌾 Wieśniak
12 lat temu

@aneta.buziaczek A ktoś z takim nickiem jak Ty sprawia wrażenie kogoś o wysokim poziomie intelektualnym, pełnej interpunkcji ? Zamiast odpowiadać bez sensu, zastanów się..

0

Zglos komentarz

P
12 lat temu

a co dla Wa-wy zrobił alkoholik kaczor???

0

Zglos komentarz

M
mrxbox 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chitra baba hłe hłe

0

Zglos komentarz

J
jen20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może tak autora podać. To rysunek Korsuna

0

Zglos komentarz

D
diamondfist50 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kuhwa jestem zadowolona

0

Zglos komentarz

M
meeg5 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hahah ;D dobre dobre ;D

0

Zglos komentarz

W
wacccek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiochmenka o Warszawie

0

Zglos komentarz

A
anemik123 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Rybka zwana Hanną.

0

Zglos komentarz

P
pasiorr2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jaka rozklapicha stara :D

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
12 lat temu

To jest profanacja Warszawskiej syrenki..

0

Zglos komentarz

M
manga231 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Coś te cycki są zbyt jędrne.

0

Zglos komentarz

E
Edzio3k 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jeb*na żydówa

0

Zglos komentarz

K
kiliy 🏹 Łowca
12 lat temu

Chyba Syhyena

0

Zglos komentarz

T
12 lat temu

A patrzcie polaczki jaka beka. Wy macie półżydowskiego prezydenta i jest źle bo ma zmieszane korzenie z polaczkami. W Nowym Jorku mamy w pełni Żydowskiego prezydenta i jest to najpotężniejsze miasto na ziemi. Pszypadeg? Nie sondze.

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

kuhwa ciebie coś łączy z bufetową, obydwoje kuhewsko c*ujowo wymawiacie ehh...

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

taki jesteś kozak w necie, a na logopede cię nie stać pHostaku :)

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

i usuń ten avatah bo wyglądasz na nim jak upośledzone Quasimodo. Dobhej nocy.

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
12 lat temu

Haha.Nic dodać nic ująć.:)

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

khaulem hahaha

0

Zglos komentarz

N
NmElite 🌾 Wieśniak
12 lat temu

brakuje tylko jej oryginalnych zebów

0

Zglos komentarz

C
ChudyKN 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bueheheh. Brakuje jeszcze zoltych zebow.

0

Zglos komentarz

P
pitrewk 💩 JP 100%
12 lat temu

Chyba zawaliła płetwę syrence by lepiej pływać khaulem po tohuńskiej

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Czemu to nie weszło na głowną ?? ;) hehehehe dobra ta syrena ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jaka wiocha taka syrena

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To jest największa wieś w Polsce.

0

Zglos komentarz

W
wacccek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kompleksy?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ferdal wacccku Pragę to powinni zaorać i szczaw zasadzić dla takich biedaków jak ty.

0

Zglos komentarz

Z
zygusia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Boje sie zajrzeć do szafy, bo znajdę tam ferdala i jakiegoś wacka czy wxxx, o co tu chodzi, to jest chore.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

WXXXXXXXXXXXXXXXX,POZNAŃSKI SŁOWIK

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Też tak myślę:}

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Cześć lachociągi. Pierdal dzisiaj ty Magrupi****e ciągniesz czy on tobie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ty mnie,waccccek

0

Zglos komentarz

Reklama