Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

Uprzedzając komentarze aborcjonistów: otwierać więcej okien życia i promować je, a najlepiej to jeszcze zapobiegać ciąży - edukować nt. antykoncepcji.

0

Zglos komentarz

P
pasia251 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie ostatnio... ostatnio tylko o tym media więcej piszą... patologia była zawsze, zabójstwa noworodków też... tylko kiedyś nie było mediów, które dla taniej sensacji i wzrostu sprzedaży wałkują takie tematy aż do obrzygania...

0

Zglos komentarz

Reklama