Reklama
Reklama

Komentarze

40
S
SlimS8408 😏 Szyderca
12 lat temu

Łączmy się z nim w "bulu" i postawmy pomnik z napisem "OD WSZYSTKICH RODAKÓW ZA OBRANIE ZIEMNIAKÓW" :D .

0

Zglos komentarz

V
velbekkomen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w następnym numerze kaczory odlecą na północ albo ojciec dyrektor odda majątek dla biednych i potrzebujących

0

Zglos komentarz

A
adrpic164 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w końcu jakieś dobre wieści :D

0

Zglos komentarz

L
logind 🌾 Wieśniak
12 lat temu

urzekła mnie twoja historia

0

Zglos komentarz

Z
zambor 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale przepraszam bardzo co mnie to gó**o obchodzi ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jaki naród,taki prezydent..w/g sondaży 60% Polaków ufa Komorowskiemu?????cyt. Polsat,TVP???

0

Zglos komentarz

S
somer07 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chyba tez zaczne obierac ziemniaki albo nie! cebule! :)

0

Zglos komentarz

D
drobniak12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I własnie w ten sposob zaciemnia sie oczy narodowi. Serwujac na codzien id**tyczne informacje majace na celu odwrocenie naszej uwagi od prawdziwych problemow

0

Zglos komentarz

A
a-ja-mam-kota 💩 JP 100%
12 lat temu

Przynajmniej sobie palców sierota nie uciął.

0

Zglos komentarz

B
be-free 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie mają już o czym pisać........

0

Zglos komentarz

G
gdzieztymryjem9 🏹 Łowca
12 lat temu

Dawno tak gorącego news'a nie było!

0

Zglos komentarz

E
Edzio3k 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co gruba locha musi sobie odpocząć po ciężkiej podróży autem za 650 000 złociszy kupionym za nasze pieniądze...

0

Zglos komentarz

B
BlackRose2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mam lepszy temat na artykuł. Mój mąż dzisiaj pozmywał po kolacji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A ja przeleciałem córkę sąsiada...

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
12 lat temu

nightriders87 sam jesteś numer:)

0

Zglos komentarz

M
Marron 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie rozumiem skąd to poruszenie, cieszmy się jej szczęściem. Może w nagrodę wpuściła go nawet do łóżka ^.^

0

Zglos komentarz

S
stonefenix 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przede wszystkim żyjemy w wolnym kraju gdzie ktoś może produkować co chce o ile to nie zagraża zdrowiu i życiu innych oraz ich nie obraża. Dlatego w wolnym rynku możesz coś kupić lub nie. Skoro Cię to irytuje po co to czytasz? Rozkazał Ci ktoś ?

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

stonefenix Przede wszystkim żyjemy w wolnym kraju gdzie ktoś może produkować co chce o ile to nie zagraża zdrowiu i życiu innych. Dlatego my na wiocha.pl właśnie tu to robimy.Skoro Cię to irytuje po co to czytasz? Rozkazał Ci ktoś ?

0

Zglos komentarz

A
alwexim 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Prezydent też coś potrafi ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

NO ! Chłopy ! Teraz wszyscy biegusiem do kuchni i tak jak nasz WÓDZ !!! Obieramy,obieramy,się nie op..... !!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

niech lepiej zajmie sie polityka , na gotowanie macie sługusów

0

Zglos komentarz

A
Agatkaaa123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fascynujace ;o prosze mi opowiedziec wiecej ;p

0

Zglos komentarz

X
xmen123 😏 Szyderca
12 lat temu

Co to kur^a jest ?

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
12 lat temu

ja codziennie obieram i co ?

0

Zglos komentarz

L
leviticus_1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Panu prezesowi Kaczyńskiemu ziemniaki obiera pewnie Adaś Hoffman...

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
12 lat temu

Hofman to preziowi co dzien robi czekoladowa rozetke. Przynajmniej tak mu z twarzy wyglada.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Ale Hoffman widziałem ma zonę ,też byłem zdziwiony ,bo wygladzie to na pe**ła ciągnie !

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A Biedroń rucha Palikota i nawet chwalą się tym w telewizji i dobrze jest:d

0

Zglos komentarz

G
greqo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a donek tłucze kotlety:)

0

Zglos komentarz

B
barto96 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a jutro, "Pierwsza Dama dostała rozwolnienia po obiedzie męża!!! SKANDAL"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a ch@j Nas to obchodzi !!!

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
12 lat temu

chyba ktoś nie rozumie po co są tabloid, zmień gazetę jak chcesz konkretnych wieści, najlepiej na tyg opinii, trochę ich mamy, polecam i z prawa i lewa by mózg nie sfiksował:D uwielbiam czytać jak podpierają się ideologią :D No ale zawsze czegoś można się dowiedzieć.

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
12 lat temu

"polsaka" prasa (media) informują o najważniejszych wydarzeniach w kraju.

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
12 lat temu

Dokonał tak wielkiego czynu...Za chwilę znajdzie winnych zamachu Smoleńskiego.

0

Zglos komentarz

N
nom20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jaaaaaaaaaaaa, moje życie odrazu nabrało sensu

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Idioci piszą kr***ni czytają.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ciekawe jaką aferę znowu przykrywają. W gazecie o kartoflach, we wiadomościach o upałach i powodziach...

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
12 lat temu

a żeby mu w gardle stanął

0

Zglos komentarz

M
majtek5 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wzruszyła mnie ich historia

0

Zglos komentarz

K
king64 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wyczynowiec sporty ekstremalne nadal w modzie :DD

0

Zglos komentarz

M
mikolayss 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a zatrudnić kucharkę nie łaska???

0

Zglos komentarz

M
MrZeroni 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wariat ;D !!!!

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

szalony...dzis obral ziemniaki to co jest w stanie zrobic jutro?!

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
12 lat temu

A jutro na obiad obierze żonę

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
12 lat temu

...OBRAŁ za priorytet zjedzenie ziemniaków tego dnia. Nigdzie nie jest napisane, że on sam usunął z nich skórkę :>

0

Zglos komentarz

Reklama