Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
eMeLJey 😏 Szyderca
12 lat temu

Oczywiście jestem wzburzony tym "malowidłem", ale jak facet wjeżdża tym samochodem do tunelu, to musi zabawnie wyglądac..

0

Zglos komentarz

U
Uszat89 🌾 Wieśniak
12 lat temu

parkował pod gimnazjum

0

Zglos komentarz

Reklama