Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
Listerioza 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Premia produktywnościowa? Taka niska? Może choooojowo pracujesz? Trzeba było nie wymazywać reszty bo wygląda mi to na manipulację.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jaka produktywność taka premia ;-)

0

Zglos komentarz

M
madziam44 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Było trzeba nie zamawywać ile się dostało... skoro tak ubolewa to mógł pokazać swoje wynagrodzenie...

0

Zglos komentarz

K
Krzakenkovsky 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak ci to przeszkadza to mi oddaj , chętnie wezmę te marne dla ciebie 20zł :)będę mieć na flaszke :)

0

Zglos komentarz

S
szaddy 💩 JP 100%
12 lat temu

jaka niemiecka firma gosciu? pracujesz u polskiego posrednika.

0

Zglos komentarz

Reklama