Reklama
Source: YouTube

Ja bym sie bał wyjść z taką piosenką... A wy ?

przez Plusk1332 — 12 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
ravkal 🌾 Wieśniak
12 lat temu

według mnie ten kawałek wcale nie jest taki zły

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

tu na wiosce masz zwałe z Pudziana jak jesteś taki odważny to powiedz jemu wprost że Ci żal

0

Zglos komentarz

Y
Yuzol 💩 JP 100%
12 lat temu

Trudno się spotkać z taką gwiazdą...

0

Zglos komentarz

V
vinni23 💩 JP 100%
12 lat temu

Bo to nie wierszyk z elementarza że muszą być rymy

0

Zglos komentarz

Reklama