Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

kaczyńskiemu

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak zwykle narzekają, strajkują Ci, którym żyje się nieźle, różnej maści pracownicy zakładów państwowych i związkowcy na etatach oraz Ci, którzy jeszcze nie pracowali!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To działa tak,że mimo,że żyje się lepiej, to chcielibyśmy,żeby szybciej było jeszcze lepiej jak np. w Niemczech. Jak się mierzy siły na zamiary, to człowiek nie czuje się oszukany, bo wie co jest możliwe, a co nie.A jak ktoś "inwestuje" w Amber Gold, to potem może narzekać, bo widać,że nic...

To działa tak,że mimo,że żyje się lepiej, to chcielibyśmy,żeby szybciej było jeszcze lepiej jak np. w Niemczech. Jak się mierzy siły na zamiary, to człowiek nie czuje się oszukany, bo wie co jest możliwe, a co nie.A jak ktoś "inwestuje" w Amber Gold, to potem może narzekać, bo widać,że nic nie rozumie.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
12 lat temu

Ta wstawka powinna mieć tytuł "Mistrz Photoshopa"

0

Zglos komentarz

Reklama