Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Jedyny normalny polityk w Polsce. :) Gdyby nie on to już bym nawet nie myślał o powrocie do kraju a tak mam jeszcze nadzieje ze kiedyś będzie do czego wracać.

0

Zglos komentarz

K
Kuba_Broni 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Legalizacja teraz, legalizacja tu!!!

0

Zglos komentarz

Reklama