Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
Satyr4 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tu się nie zgodzę... to reakcja która faktycznie oczekuje zainteresowania ale dlaczego? bo ktoś bardzo potrzebuje wsparcia... choć nie lubię takich akcji myślę, że pod kątem terapeutycznym jest to nie najgorszy pomysł

0

Zglos komentarz

B
barbarella00 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mi to nie wygląda na chwalenie się, tylko żalenie, ale co ja tam wiem...

0

Zglos komentarz

Reklama