Reklama
Dla mnie to wiocha wyśmiewać się z naszego papieża

Dla mnie to wiocha wyśmiewać się z naszego papieża

przez Akira1 — 12 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
beeveer 🎖️ Snajper
12 lat temu

Wyśmiewać nie powinno się z tragedii. a z waszego papieża myślę śmiać się można.

0

Zglos komentarz

Reklama