Reklama
Czemu nikt mi nie złożył życzeń na facebooku?

Czemu nikt mi nie złożył życzeń na facebooku?

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
K
karo1231567 💩 JP 100%
12 lat temu

Ona Powiedziełą Lubisz Mnie? On powiedział "nie". Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. Znowu powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: "Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?&quot...

Ona Powiedziełą Lubisz Mnie? On powiedział "nie". Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. Znowu powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: "Jestem w twoim sercu?" Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja p

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Qrwa, powiedz ty mi, co chcesz przez ten durny spam osiągnąć? Co ci to da? Rozumiałbym gdybyś coś reklamowała, bo z tego mógłby być potencjalny zysk, a ty? Zupełnie bezcelowo. No po chooy ja się pytam?

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
12 lat temu

nie qorwuj, dziewcze chciałoby coś takie usłyszeć:))

0

Zglos komentarz

J
JIMKAZAM3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Takie to wzruszające że dam + ;(

0

Zglos komentarz

S
sile 😏 Szyderca
12 lat temu

Racja, niech się zabije, to dostanie dużo [*] na profilu.

0

Zglos komentarz

B
Bohaterowy9 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może jest to troszke śmieszne,ale to naprawde przykre ;D

0

Zglos komentarz

R
rafixwpt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a mnie wkurzają takie prowokacje na głównej, -

0

Zglos komentarz

G
gandzik13 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiochą jest zalecenie, żeby "szła się zabić", bo ewidentnie można wywnioskować, że post dodało dziecko, dla którego takie wydarzenie faktycznie może być małą tragedią

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To jest tak smutne, że nie wiem co powiedzieć.

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
12 lat temu

wszystkiego najlepszego. lepiej?

0

Zglos komentarz

F
frelex12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fejs to jedno wielkie gó**o,sam się zastanawiam po co ja to załozyłem

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
12 lat temu

Internetowe znajomości jak widać czasem są g.. warte

0

Zglos komentarz

Reklama