Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Ludzkość jest najgorszą zarazą na tej planecie ale jednocześnie jesteśmy jedyną nadzieją na ochronę tej planety przed kolejnym dużym meteorytem.

0

Zglos komentarz

O
orfeusz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

walczmy, walczmy .. a zacznijmy może od segregowania śm***i bo już ten etap moooocno u nas kuleje

0

Zglos komentarz

K
kkkx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wszyscy tylko walczcie o planetę o ludzkość, wiecie co? powiem Wam jak będzie... znajdze się ktoś kto poprowadzi ludzi w ich wolność, okrzyczą go bohaterem, zbawicielem, a może niektórzy posuną się dalej i stworzą religię kult jego, ziemia którą znamy będzie zupełnie inna nowa, odnowiona, świetnie s...

wszyscy tylko walczcie o planetę o ludzkość, wiecie co? powiem Wam jak będzie... znajdze się ktoś kto poprowadzi ludzi w ich wolność, okrzyczą go bohaterem, zbawicielem, a może niektórzy posuną się dalej i stworzą religię kult jego, ziemia którą znamy będzie zupełnie inna nowa, odnowiona, świetnie sobie poradzi w odbudowie tego co człowiek zniszczy to potrwa na tyle długo, by ludzie o tym zapomnieli i znów stworzyli systemy reżimu, by ponownie narodził się bohater-wybawiciel. Tak już było i będzie, ironia losu ale wszystko jest tym co było

0

Zglos komentarz

L
loleknabolka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Z cywilizacją i postępem nie da się walczyć, to jak walka z wiatrakami, ale siła jest w jednostce. Zacząć od niewyrzucania jedzenia.

0

Zglos komentarz

G
grruby80 😏 Szyderca
12 lat temu

Jedynym ratunkiem dla ziemi jest eksterminacja ludzi, ale prędzej czy później natura se z tym poradzi.

0

Zglos komentarz

Reklama