Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
Race225 🌟 Padawan
12 lat temu

Dziwne czasy, pełne niespodzianek, aż strach pomyśleć co bd. później... Tak za 10-20 lat...

0

Zglos komentarz

A
anniaa88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

BOY London to jest marka odzieżowa. Z takim samym wzorem są ciuchy damskie.

0

Zglos komentarz

S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie ma to jak chłopak, który wygląda na geja, noszący bluzę z nazistowskim symbolem.

0

Zglos komentarz

Reklama