Reklama
Reklama

Komentarze

29
A
Anonim
12 lat temu

Ta praca powinna być Jej ostatnią...

0

Zglos komentarz

H
HaliLali27 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Laska pokazuję że nie ma klasy ani kultury o szacunku do zmarłego nie wspomnę...

0

Zglos komentarz

K
kristopherus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

aaa tam fajna robota, co chcecie? klienci bynajmniej nie narzekaja...

0

Zglos komentarz

I
inkabam 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czy mi się wydaje, czy on tam jednym okiem łypie na nią? :)

0

Zglos komentarz

D
dzakond 💩 JP 100%
12 lat temu

no tak wygląda jakby się na nią patrzył i na takiego zadowolonego........

0

Zglos komentarz

R
Roxanka88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nieboszczyk by sie ucieszył

0

Zglos komentarz

D
dlajajeec 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale jaja .. ja bym nawet przy nim nie stanela fuuuujjj ...

0

Zglos komentarz

M
marcelina_883 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tez macie wrażenie ze ten trup sie na Was patrzy? ;d

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Przeraża mnie to zdjęcie.

0

Zglos komentarz

K
krowalata 🌾 Wieśniak
12 lat temu

mina gościa w tle mówi sama za siebie :D

0

Zglos komentarz

B
Bajka19x 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chore..

0

Zglos komentarz

B
Bodzio17 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bruce Willis?

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

przynajmniej swojej pracy się nie wstydzi ;-)

0

Zglos komentarz

S
stich 🌾 Wieśniak
12 lat temu

oczywiście wszystkie uczelnie mają takie przepisy, że jeśli zrobi się coś takiego jak ta dziewczyna, to dostaje się wilczy bilet i mówi się studiom "pa pa". Niech teraz laska sie modli, żeby nikt nie chciał jej wystrzelać, bądź żeby żaden wykładowca przypadkiem jej nie zauważył na necie.

oczywiście wszystkie uczelnie mają takie przepisy, że jeśli zrobi się coś takiego jak ta dziewczyna, to dostaje się wilczy bilet i mówi się studiom "pa pa". Niech teraz laska sie modli, żeby nikt nie chciał jej wystrzelać, bądź żeby żaden wykładowca przypadkiem jej nie zauważył na necie.

0

Zglos komentarz

T
taifun123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a mi sie tam podoba ladne zdjecie orginalne.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
12 lat temu

Na miejscu rodziny zmarłego podalbym ja do sadu i puścił z torbami

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
12 lat temu

brak wyczucia , smaku i w ogóle wszystkiego tego normalny człowiek nie powinien dawać do sieci

0

Zglos komentarz

R
robert1891 🌾 Wieśniak
12 lat temu

powinien wstac i przyk....... jej w leb

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Czy tylko mi się wydaje, że ten trup patrzy się w aparat?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Psychopatka.

0

Zglos komentarz

X
x17luty1983 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Brakuje tylko by ten nieboszczyk ożył i ją pożarł :D

0

Zglos komentarz

M
MaranX 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ta dziewczyna nie jest pracownicą tylko studentką. Zwłoki są preparatami zakonserwowanymi w formalinie, które służą do nauki anatomii. Oczywiście to nie zmienia faktu, że robienie takich zdjęć jest karygodne.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Przegieła dziewczyna ! Rozumiem ze praca ciekawa i nietuzinkowa ,ale takie fotki do sieci ? No to juz przesada ..

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Za tepy katol jestes zeby cos takiego zrozumiec. De**le tacy jak ty najchetniej do dzisiaj paliliby na stosie ludzi z pojeciem.

0

Zglos komentarz

C
CENTAUR4334 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Aż się trup na nią złowrogo i z wyrzutem spojrzał.

0

Zglos komentarz

K
kaem84 😏 Szyderca
12 lat temu

nie powinno być +18? admin pacan!

0

Zglos komentarz

S
samarra 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przeciez takie cos jest karalne

0

Zglos komentarz

K
krystian2004 😏 Szyderca
12 lat temu

Dobrze , że wstawiający nie opisał foty : MISTRZ DRUGIEGO PLANU zawsze czujny ....

0

Zglos komentarz

M
miich 🌾 Wieśniak
12 lat temu

widać że to jeszcze jakaś studentka na początku studiów - takich dzieci nikt w prosektorium nie zatrudnia..a że głupi pomysł na zdjęcie to fakt

0

Zglos komentarz

B
born2hate 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ten na stole taki sztywny , pewnie go trema zlapala przed obiektywem

0

Zglos komentarz

Reklama