Reklama
Reklama

Komentarze

56
L
LepszyMaysterek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Toaleta wizytówką każdego domu uciech.

0

Zglos komentarz

M
matthias 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba zwymiotuję..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

wiocha, ale nogi dziewczyna ma świetne.

0

Zglos komentarz

S
slodziak18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a żeby tak kiedyś wpadła do tego kibla xD

0

Zglos komentarz

Z
zbych 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A żeby się tak pod nią deska klozetowa załamała, i wpadając do kibla żeby spłuczkę włączyła, żeby od razu ją tam wciągnęło. Amen.

0

Zglos komentarz

K
KissMyAss18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niech wpadnie i trafi do oczyszczalni, a potem tam sobie cyka focie:D:D:D bd sweet:P:P

0

Zglos komentarz

S
slawek57 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sesja w łazience. Sponsorem jest zapewne producent sedesu.

0

Zglos komentarz

G
grzech31k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajny kibelek daj się wysr..

0

Zglos komentarz

M
maciek098 💩 JP 100%
14 lat temu

Pewnie lustro było za wysoko i musiała na kibel stanąć.

0

Zglos komentarz

K
kasiora664 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ANKA ?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

☆ Następnym razem w zlewie ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

jezu niech ktos ponownie spusci wode bo go**o dalej dryfuje

0

Zglos komentarz

L
Loteriada11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahaha widzę, że dodała nowe słit focie :D:D i ktoś życzliwy śledzi jej profil haha :D:D klientka jest po prostu jedyna w swoim rodzaju xD

0

Zglos komentarz

H
hiperbaton 💩 JP 100%
14 lat temu

ale przynajmniej zgrabne nogi ma ;>

0

Zglos komentarz

L
LepszyMaysterek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no ma

0

Zglos komentarz

P
pinekswinek 💩 JP 100%
14 lat temu

Jakie czyste lustro :)

0

Zglos komentarz

Z
zxdewas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może chce pracować w sklepie z glazurą i kazali wysłać CV ze zdjęciem :D

0

Zglos komentarz

G
gsg1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

e tam, pewnie nie ma w domu takiego lustra gdzie mogłaby sobie robić 'sweet focie' w lustrze więc wykazała się pomysłowością ;D

0

Zglos komentarz

G
gregoriusXXX 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pamiątkowe zdjęcie w s**czu. To może z głównego w wawie umieszczą

0

Zglos komentarz

O
ocet 💩 JP 100%
14 lat temu

śmiałbym się jakby się deska załamała i by do kibla wpadła

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

gdyby nie wynaleziono sedesu, pewnie te zdjęcia robiła by w g**ju ;]

0

Zglos komentarz

J
Jackie_Brown_29 🌾 Wieśniak
14 lat temu

że niby taka jestem ładna i zgrabna, że sceneria się nie liczy - zawsze się obronię - coś takiego? ;)

0

Zglos komentarz

A
asiuula928 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chociaz ma ladne nogi.

0

Zglos komentarz

R
rawwwrr 💩 JP 100%
14 lat temu

mogła sobie nie robić tak wysoko lustra.

0

Zglos komentarz

I
ilka_1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdyby było niżej lustro to robiła by sobie zdjęcia jak sra :P

0

Zglos komentarz

C
crazzynatusia 🏹 Łowca
14 lat temu

chociaż zmieniła strój 3 razy :PPP O_o

0

Zglos komentarz

O
ogarniiij 💩 JP 100%
14 lat temu

lol. hahahaha ;d

0

Zglos komentarz

Z
zozoleq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moze to jej najładniejsze pomieszczenie w mieszkaniu haha;P

0

Zglos komentarz

P
przystojniaczek80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wysoko w życiu zaszła;)

0

Zglos komentarz

T
Torrie619Wilson 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdzie ci ludzie jeszcze nie wylezą

0

Zglos komentarz

F
Finezja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prosciej by bylo kupic sobie lustro do pokoju :D

0

Zglos komentarz

V
vlad27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ch*j kiblowa sceneria, laska całkiem całkiem. ;)

0

Zglos komentarz

K
Kissa07 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pfff.. samo to dodałam jej zdjęcie to oczywiście admin wrzucił to do archiwum teraz to może się schować ....

0

Zglos komentarz

R
realistka33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a może chciała się tylko pochwalić nowymi płytkami w łazience :D

0

Zglos komentarz

J
JestemNaTak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zal ...xd

0

Zglos komentarz

L
Leni666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No niech na sufit jeszcze wejdzie

0

Zglos komentarz

D
daved555 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jaka księżniczka taki tron :D

0

Zglos komentarz

M
Mairead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba jedyne lustro w domu, skoro taka róznorodność fotek w tych samych dekoracjach. Wiocha na maksa.

0

Zglos komentarz

S
Shaker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szkoda że nie wpadła do sedesu

0

Zglos komentarz

S
sylwias202 💩 JP 100%
14 lat temu

czy to laska ha? jak patrze na to pierwsze od lewej na dole to ryj jak facet xd

0

Zglos komentarz

D
DamianGN 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak to jest jak się lustro za wysoko montuje.

0

Zglos komentarz

J
Jadzia12345 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szkoda, że nie zrobił foci jak sie deska zapadała...

0

Zglos komentarz

W
wygrany 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chociaż ma lustro czyste,a wy nie ..

0

Zglos komentarz

P
pati1727 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

na żyrandol sie jeszcze uczep dziewczyno!!!!!!!!!tam chyba jeszcze foty nie miałaś..

0

Zglos komentarz

K
kazoarek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lustro ma za wysoko zawieszone ;D

0

Zglos komentarz

O
Obserwator24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WC to miejsce w którym bezkarnie pozuję i mam pewność, że nikt nie wejdzie, bo nie wypada

0

Zglos komentarz

O
omamo 💩 JP 100%
14 lat temu

kiedys ta deska niewytrzymie

0

Zglos komentarz

O
oloka96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może lustro ma tylko w łazience... co wy chcecie xd

0

Zglos komentarz

A
aannkkaa4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiecie, a mi jakoś bardziej się podoba jak ma twarz zamazaną :)

0

Zglos komentarz

E
ElewinaxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale za to ubarnie inne xD

0

Zglos komentarz

P
patrycha27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tylko jedno lustro w domu?

0

Zglos komentarz

N
NaprawimyTo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie nie dosięga . :D a chce się pokazać w całej okazałości xD

0

Zglos komentarz

C
czekuladkaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ładne nogi , bo długie:D ale krzywe jak Polskie drogi:D i rozjechane .. uuxD

0

Zglos komentarz

N
nieplujsie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A niech się zarwie ta deska i wpadnie do kibla ;D

0

Zglos komentarz

S
SetsunaMeioh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cóż za niesamowita różnorodność zdjęć..Może ona mieszka w tej łazience?

0

Zglos komentarz

S
Sprajt124 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Każdy ma swój Eden jak widać

0

Zglos komentarz

S
szymag79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oj tam, oj tam.. Może reszta chałupy nie nadaje się do pokazania po prostu :p

0

Zglos komentarz

Reklama