Reklama
Reklama

Komentarze

1
J
ja1ja 🏹 Łowca
12 lat temu

I dlatego jestem za legalizacją broni palnej, bo bandyci posiadają pomimo tego, że jest nielegalna.

0

Zglos komentarz

Reklama