Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Nie będzie Zefiro w Polsce bo Bombardier przegrał z Pendolino.

0

Zglos komentarz

R
Race225 🌟 Padawan
12 lat temu

Dostaliśmy g*wno, które wyciągnie maksymalnie 200-250km/h, a Zefiro 380 wyciąga ponad 400 - jak dla mnie to wiocha... Chociaż porównując z tymi złomami wleczącymi się dotychczas po naszych torach to i tak jest już trochę lepiej...

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Zefira 380 jest kilkukrotnie droższy od tego Pendolino co żeśmy kupili. Zefiro 380 nie wyciąga ponad 400 tylko 380 własnie ;-) I to czysto teoretycznie bo jeszcze nie przeszły prób. U nas w przetargu startowały Zefiro 250.

0

Zglos komentarz

O
olo2411 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Widać Ci od pierdziolino dawali większe czyli grubsze ulotki

0

Zglos komentarz

Reklama