Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
migunes14 💩 JP 100%
12 lat temu

Widzę, że Anglicy się smieją jak to ładnie prezentujesz (nie)Polaku . A tak na marginesie , kto wpakował Anglikom gola w pierwszej minucie:)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

no tak...zwyczajowo bądźmy dumni, że nie tylko nam strzelili....ale lepszym od nas....z Grecją też wygraliśmy przed mistrzostwami Europy....gdy zdobyła mistrzostwo...tak jak koszykarze na otarcie łez...wygrywamy tylko gry o honor....

0

Zglos komentarz

Reklama