Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
siwythc666 ⚔️ Jedi
12 lat temu

winko,basen.... pelen relaks..... zyc nie umierac

0

Zglos komentarz

V
velbekkomen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wyszków tonie... "a no handel, jak zawsze, wiosna czy zima, od zeszłej niedzieli już pływa melina..."

0

Zglos komentarz

Reklama