Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nicnowego 🌟 Padawan
12 lat temu

Bardzo realistyczne

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zamknij ryj

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

Acer przyznaj się, kebaba w pracy robiłeś?:)

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
12 lat temu

Co! a może jeszcze mają otrzymywać, wynagrodzenie za pracę w szkodliwych warunkach( w sumie? pączki, ciasteczka, kawki, whiskacze, a cukier jest taki szkodliwy)..

0

Zglos komentarz

Reklama