Mają rację
przez
mitekg30
— 4 lata temu
To tylko grafika ale mam nadzieje że prorocza
przez
Gordon72
— 4 lata temu
Czas na reklamę
przez
szatano999
— 4 lata temu
Ale ruskie onuce z Konfedreacji
przez
Admin
— 4 lata temu
No i gdzie są pisoskie qrwy
przez
Admin
— 4 lata temu
Wicepremier d/s bezpieczeństwa narodowego.
przez
zbik_kbb
— 4 lata temu
Kto na świecie jest najwiekszym odbiorcą złomu ???
przez
stary2002
— 4 lata temu
wgrane.pl
Kacap pozostanie kacapem
przez
BB55
— 4 lata temu
Pamiętajcie! To jest fałszywy PiS
przez
BB55
— 4 lata temu