I jak tu spać spokojnie?
przez
FED0RA
— 4 miesiące temu
Nagroda Nobla należy się nie pomarańczowemu satrapie a Mariuszowi
przez
FED0RA
— 4 miesiące temu
Dziwię się że są jeszcze ludzie którzy popierają taką partię w XXI.
przez
FED0RA
— 4 miesiące temu
Widać, że chce Polakom pozostawić po sobie tylko spaloną ziemię
przez
FED0RA
— 4 miesiące temu
Jak mogli tak potraktować prawie laureata Nobla
przez
Bekaj
— 4 miesiące temu
Co o tym sądzisz?
przez
AQQQ62
— 4 miesiące temu
Jasna deklaracja PiSowskich złodziei...
przez
AQQQ62
— 4 miesiące temu
No to kiedy panie pRezydencie?
przez
AQQQ62
— 4 miesiące temu