Wesołego miesiąca dumy czy coś tam
przez
baldwon
— 3 dni temu
Jarosław Kaczyński mówił, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Zapomniał tylko dodać, że dla małych pieniędzy 😉 PiS stworzył patologiczny system dojenia...
Niemce mnie bijo!