Francuzi są nawaleni bo u nich to jest taka kultura...
przez
bolszewik933
— 10 miesięcy temu
Dolaczyl: 05.04.2012
377,897 punktow
6078 postow (4483 na glownej, 1595 w poczekalni)
943 komentarzy