w poscie:
Osobiście fanką Pana Bartosiaka nie jestem, ale z tą wypowiedzią zgadzam się w 200%. I każdy mądry Polak też się zgodzi.
"Jak dobrze poszukać to dokopiesz się, że Amerykanin, a nawet Polak pojechał walczyć po stronie rosyjskiej. Kozacy również walczyli po stronie Polskiej..."