Jest szef rządu i szef szefa rządu, to chyba oczywista oczywistość
przez
mamamarcina
— 2 lata temu
wgrane.pl
Dolaczyl: 03.11.2022
153,650 punktow
4890 postow (2315 na glownej, 2575 w poczekalni)
257 komentarzy