w poscie:
Latająca pokrywka od zbiornika w moskiewskiej rafinerii
"Najlepsze jest to ,że sami ruscy to rozdupcyli."
Ojej, Bąkiewiczowi 🤡 show i zadyma nie wyszła.
"I tak de**la łagodnie potraktowali."