Jak oceniacie "sukcesy" PiSu? przez nissin — 2 lata temu 0 12 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
W PiSie juz nie ukrywaja swojej kultury... przez nissin — 2 lata temu 0 19 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Bal maskowy "krysztalow" PiSu... przez nissin — 2 lata temu 0 18 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jak to mowia: Widzialy galy co braly... przez nissin — 2 lata temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jak to z tymi starymi komuchami, teraz katolami PiSu? przez nissin — 2 lata temu 0 5 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Partia Kaczyńskiego przypomina jedno wielkie szambo. przez nissin — 2 lata temu 0 4 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
PiS będą lecieć w dół i zatrzymają się gdzieś na 12%. przez nissin — 2 lata temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Spore kłopoty czekają na kryminaliste Kamińskiego. przez nissin — 2 lata temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Nie wstyd Wam Polacy, sami go wybraliście? przez nissin — 2 lata temu 0 6 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Ta "patriotyczna" od zawsze formacja, to moralne szambo. przez nissin — 2 lata temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">