PiS zawsze klamal, klamie i bedzie klamal, nikt im nie wierzy!
przez
nissin
— 2 lata temu
Dolaczyl: 10.02.2015
314,803 punktow
5196 postow (1724 na glownej, 3472 w poczekalni)
37567 komentarzy